top of page

Srovnání ceny plynu

Jak si na tom stojí náš nejlevnější plyn v porovnání s dominanty a indikativní cenou plynu? Levný plyn

Nabídka plynu na 12 měsíců

Nejčastěji u nás poptáváte cenu plynu na 12 měsíců přibližně do konce roku 2020. Následující graf, zobrazuje nabídky naší nejčastější konkurence se stejnými parametry.

Ke srovnání jsme přistupovali svědomitě. Webovými stránkami dodavatele jsme si nechali doporučit cenu, kterou prezentujeme. Jako modelová spotřeba plynu nám sloužila hodnota 15 000 kwh. Jedná se totiž o nejčastěji poptávané množství, se kterým jsme se potkali. Náš produkt Nejlevnější plyn s cenou 629 Kč/MWh jasně vede našemu srovnání. Velmi hezkou cenu má i online produkt od MND, který do konce roku 2020 nabízí plyn za cenu 652 Kč/MWh.

Dominantní konkurence nabízí cenu vyšší než je indikativní cena stanovená ERÚ. Dá se tedy říct, že nákup plynu od dominantních dodavatelů nedoporučuje ani Energetický regulační úřad.

Nabídka plynu na 24 měsíců

Pokud se vám naše cena plynu líbí, můžete ji vylepšit delším závazkem. Princip je stejný u všech, především u dominantních dodavatelů. MND bohužel cenu plynu na delší období neposkytuje cena tak zůstala ve srovnání stejná. Naše cena se vylepší o pár korun na 629 Kč/MWh. Cena innogy se zlepšila dokonce pod indikativní cenu na 705 Kč/MWh. Ostatní ceny opět nemá cenu ani prezentovat. Kupovat si plyn za více peněz než je indikativní cena přece postrádá význam.
 
 

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page